top of page

המלצות

 

"בדצמבר 2017, התגלגל לידיי כתב יד בשם: 'עולם אחר לגמרי'. מה שהפך לימים לספר, הרגיש כאילו מישהו מדבר את מחשבותיי ומיהרתי לחפש את שם הסופר בפייסבוק. הייתי אז  במחצית הדרך שלי להחלמה. ללא הגוש בשד אבל עם גרורה ברגל ירך שמאל. הסופר רן ארהרד גר מעבר לכביש ואני חשבתי שאין כאן מקריות. התחלנו תהליך של ליווי רגשי תודעתי וסיכמנו שתוך חצי שנה אבריא מסרטן. לאחר חמישה חודשים כך קרה. עשיתי שימוש בכלים שונים ומשונים לריפוי אך בבסיס האמונה שהפכה משותפת לי ולרן הריפוי כמו גם המחלה מקורם בתודעה ובכך התמקדנו. רן אינו מלווה קונבנציונלי ואני ממליצה בחום להתנסות בכישוריו כמלווה להחלמה. כיום חברנו יחדיו ושנינו מעבירים הרצאות וסדנאות ואת המסר המשותף שלמדתי על בשרי, שמסרטן אפשר להחלים."

גלית הבדלה, תל יצחק

גלית שגב הבדלה.jpg

 

"את רן הכרתי לראשונה דרך חברה. הגעתי לריטריט סופשבוע שקיים. שם ראיתי כמה מיוחד הוא, כמה מכוון שליחות, כמה אהבה יש בליבו. בהמשך הגעתי אליו לטיפול אחד על אחת. בדרכו המיוחדת ניקיתי כעסים ישנים, נפרדתי מרעיונות לא מועילים, נשמתי המון, צחקתי ובכיתי. מעריכה את רן מאוד על פועלו ונחישותו למען פוגשות הסרטן ובינהן אני. אוהבת אותו."

אורית ממן רדה, חוגלה

אורית ממן רדה.jpg

 

"לרן הגעתי בהמלצת חברה, לפני כשנה וחצי לאחר שנוכחתי לדעת כי הגידול היקר שלי הכפיל את גודלו לאחר שנה שבה טיפלתי בעצמי ללא התערבות רפואית קונבנציונלית. הייתי חסרת אונים אך עם זאת נחושה לדייק את דרכי. רן היה חלק בלתי נפרד מאותו דיוק. יחד איתו עברתי תהליך של כמה חודשים שבמהלכם נפתח לי עולם שלם ומלא אור של סליחה והרחבה של הלב. גיליתי אדם עם לב ענק, חמלה גדולה והכלה אינסופית. דרכו הבנתי שהכוח והיכולת להחלים נמצאים בי. הבנתי שלחיות בתחושה של אהבה עצמית היא מתנה. הבנתי שלחיות מתוך שמחה פנימית זו דרך חיים. הבנתי שאני אמיצה, נחושה, מחוברת, נוכחת, עוצמתית ובהכרת תודה יומיומית.

תודה רן על הדרך שפתחת בפני - הדרך לעצמי."

מירי סרבניק-פרץ, הרצליה

מירי סרבניק.png

"הייתי מטופלת של רן.

למדתי כלים מועילים להתמודד עם האתגר שלי.

לגוף שלנו יכולת מולדת לרפא את עצמו.

רן מלא בחמלה ובתושיה והוא תמיד מאיר פנים.

הוא מזרים אור וכוח רצון אל המטופל ומתרגל טכניקות בהתאם.

רן יודע שבכל אחד חבוי אושר גדול והוא בהחלט עושה הכל כדי שהמטופל שלו ימצא את האושר שלו.

רן מלא ברעיונות, בשמחת-חיים, ברצון להיטיב, וביכולת הפקה של רעיונותיו המבורכים.

לרן יש אהבת אדם, בנויה לתוך האישיות שלו."

אלישבע מרטון, כפר יונה

אלישבע.png

 

"רן שלנו האחד והמיוחד,

במסע לא פשוט שהתחלתי בהבנת מחוזות הנפש והמודעות האישית,דבר שלא כל כך ידעתי מהו (בלשון המעטה), ועם עידודך, עבודתך והמלצותיך ובעזרת אורח חיים מתוקן, הגעתי ממצב של ריסוק נפשי ושיתוק תפקודי לפריחה, עשייה והעיקר שמחת חיים ללא פחד. הפכתי לבן האדם שתמיד רציתי להיות. 

הנה תוצאה טרייה מאתמול.(שווה לא פחות מאלף מילים). נא לפתוח את הרמקולים😊...."

 

דרורית פאלק, תל אביב

 

רועי לויט.jpg

"רן היקר,

תודה שפתחת בפני את דלת עולם התודעה והריפוי. תודה על התמיכה הכנה לאורך הדרך!

ממליץ לכל אדם לפגוש את רן אפילו לפגישה קצרה. אתם תראו שדברים מופלאים יצאו מהמפגש.אוהב."

רועי לויט, שדה צבי

 

 

 

 

 

"לרן היקר מכל🌻

כשהגעתי אלייך לטיפול, לי ולסרטן🦀 כבר היה פז"מ.

באיזשהו שלב הנפש שלי חיפשה אחרת.. חיפשה, בכתה ואמרה אני מוכנה! מוכנה לשינוי! מוכנה להבין מה קורה פה? למה אני פה? למה הסרטן? למה עכשיו? למה שוב פעם??!! חיפשתי מישהו שיראה לי את הדרך.. שיפתח לי את העיניים... ואז פגשתי אותך..

והצלחת 😇

הצלחת לפתוח לי את הדלת, את העיניים, את הלב, את הנשמה🦋

הכרת לי עולם מופלא של אמונה עצמית, רצון לשנות, הכרת לי את הכוח הפנימי שבי.🙏

רן אני חושבת שאתה אדם מדהים ומיוחד, לב ענק שרוצה לעזור ולתת.

להראות שיש תמיד ניצוץ גם שלא נראה ככה, תודה שנתת לי המון כלים לצאת לדרך חדשה, דרך של אמונה בעצמי ובכוח הפנימי שלי.

תודה שעזרת לי לחשב מסלול מחדש להבין דבר או שניים ולצאת לדרך חדשה.

מעריכה אותך המון."

 

 

ורד, פתח תקוה

 

 

"כשפגשתי את רן מיד היה חיבור.

הרגשתי שהגעתי למקום הנכון בשבילי, מקום בו אפשר לדבר על הכל .

רן מטפל מסור והכי מכיל שאני מכירה.

ההיכרות שלי עם רן פתחה בפני עולם שלם ריפוי שלא הייתי מודעת אליו וכל מפגש הוא חוויה משמעותית ומרפאה."

גלית קוראי, בית הלוי

 

"אני ורן מכירים כבר שנתיים. במהלך הזמן הזה החיים שלי התשתנו לחלוטין. השינוי התודעתי שעברתי הוא עצום. מחשבות שליליות היו חלק בלתי נפרד מהחיים שלי. רן עזר לי למצוא את הדרך שלי ואני בדרך להחלמה מלאה! העבודה שרן עושה חשובה כל כך.

אני מודה לו מכל הלב ומאחלת הצלחה בדרך היחודית שלו!."

אנה, פתח תקוה

 

"נפגשתי עם רן בתקופה הכי קשה בחיי ורן נתן לי תקווה ולימד אותי לנשום מחדש.

הדרך של רן היא מאוד יחודית, היא משלבת המון כלים, שחלקם הגדול הוא עבודה עצמית. השינוי דורש מאמץ ועבודה קשה ורן לא מוותר, הוא קשוב ואמפטי ותומך. רן לימד אותי לא לפחד, להקשיב יותר ללב שלי, לסמוך על עצמי יותר וגם על אנשים אחרים ולהאמין שהכל יהיה טוב. הדרך עוד ארוכה אבל אני לגמרי על המסלול."

 

גלי, פתח תקוה

 

"רציתי להגיד בפשטות תודה על תהליך כלל לא פשוט שעברתי דרכו. מסע חיים שבמהלכו, אי שם בנפתוליו  פגשתי ברן. רן שיקף לי מה שכבר ידעתי על עצמי אך לעיתים חמק ממני או לא תמיד נגלה במלואו. יחד זיקקנו את הגדרתי אודות עצמי כך שיכולתי להרחיב אותה בתוכי וליצור אהבה ואושר כפי שמהותה של נשמתי מבקשת. אט אט, בצעדים מדודים יכולתי לחוות יותר ויותר שמחה פנימית ותחושת אושר אמיתית שנבעה ממני ונהיתה חלק עצום ממי שאני.

בעידודו של רן שדחף אותי אל מעבר לגבולות עצמי המוכרים לי העזתי לחוות חוויות חדשות, לא מוכרות, שעזרו לי להתגבש, להבהיר את המשך דרכי ובעיקר לבטוח.

כיום אני מאושרת מתמיד כשהדרך פרושה בפני על שלל הזדמנויותיה. ועל כך תודה ענקית לך, אדם יקר, שעושה עבודת קודש כלל לא פשוטה איתנו, המבריאות, כשמטרת העל שלך - להאיר בפנינו את הדרך אל עצמנו. במלואנו. 

ת ו ד ה ! "

נילי אביטל, קדימה

נילי.jpg

"אז הכל התחיל בספר בשם " עולם אחר לגמרי" שכתב רן. לאחר המלצה רכשתי את הספר והתחלתי לקרוא אותו בשקיקה. מיותר לציין שלאורך כל הקריאה הרגשתי חווית הזדהות מטורפת עד כדי כך שהרגשתי כי הספר נכתב עליי...

החלטתי שאני מגיעה לרן לתהליך... החלטתי להתמסר במאת האחוזים.

אני, ביחד עם רן, עשיתי עבודה פנימית עמוקה מאוד. 

חזרתי לעב,  נגעתי בו, הסתכלתי לו בעיניים, סלחתי לו ושיחררתי. 

רן ללא ספק פתח לי צוהר תודעתי-נפשי-רוחני ואני מודה לו על כך שהיה חלק מהמסע שלי.

באהבה אין סופית. "

 

רחלי פרמון, קרית חיים

רחלי.jpg

"כשפגש אותי סרטן בפעם השניה, הבנתי שעלי לעשות דברים אחרים, לעומת הפעם הקודמת. בחרתי בריפוי לא קונבציאונלי והסתבר שזהו עולם מלא ו״עולם אחר לגמרי״ (בדיוק כפי שרן קרא לספר שלו). בעולם הזה יש המון אפשרויות, יש המון כלים ויש המון אנשים שיש להם ידע ורצון לעזור. אך, כמו בכל דבר, צריך למצוא את הדרך, את הכלים ואת האנשים שיתאימו לך.

משימה די מאתגרת, במיוחד כשמדובר בחוסר איזון גופני ורגשי, כמו סרטן. לא כל כלי מתאים לכל אחד ולא כל מלווה מתאים לכל אחד, בעצם כמו כל דבר בחיים - אינדיווידואלי מאוד. וכאן ברצוני להודות לרן, שהכרתי אותו ״במקרה״, אשר היה אחד המלווים המשמעותיים בתהליך ההחלמה שלי. בעזרתו נחשפתי לכלים נוספים, שלא הכרתי, בהנחייתו עברתי תהליך מואץ של אימון להחלמה, דרכו הכרתי אנשים מדהימים שמהווים עבורי השראה גם היום...

מודה לך רן יקר,  מעומק ליבי על התהליך, על הליווי, על הספר ״עולם אחר לגמרי״ ועל כל הפעילות שלך למען קידום המסר: מסרטן ניתן להרפא לגמרי!"

 

רגינה גורביץ', פתח תקוה

רגינה.jpg
bottom of page