top of page

תהליכי ליווי

כלים עיקריים

פסיכותרפיה גופנית

(כולל ביוסינתזה)

טרילותרפיה

ניקוי רעלים רגשי

מדיטציה ודמיון מודרך

עבודה עם נשימה

הנעת הגוף (כולל מקצבי הלב)

שחזור גלגולים קודמים

שיאצו ועיסוי תאילנדי

הצהרות מעצימות

Voice Dialog

הילינג

העמדה משפחתית

איך נראה ליווי להחלמה?

תהליך ההחלמה צריך להיות אינטנסיבי. משהו התקלקל במשך שנים רבות. כעת אנו רוצים לתקן את זה תוך מספר חודשים. זה לא יכול להיות "על מי מנוחות" וגם לא יכול להיות לצד אורח החיים "הרגיל". משהו מהותי בהלך הרוח אמור להשתנות ויפה שעה אחת קודם. ובכן, אפשר כמובן לנסות להתבסס על טיפולים חיצוניים, אך כוחות ההחלמה של הגוף יכנסו לפעולה נמרצת אך ורק כאשר הנביעה הפנימית פורצת ושוצפת.

לכן, לאחר שבנית בתוכך כמה סכרים נאמנים, זה הזמן לפרק אותם בהדרגה. תהליך ההחלמה הוא בראש ובראשונה תהליך רגשי-תודעתי נמרץ. זה תהליך במצב תודעה שונה מהמוכר. וכן, כן, התהליך אמור לכלול פעילויות מחוץ לקופסה ואף תהליכים בהם מרגישים חוסר שליטה. לדוגמא: הליכה ברחוב בעיניים מכוסות, טקסים שמאניים, קמבו (ארס צפרדעים) ועוד. התהליך עשוי לכלול הרבה הנעה של הגוף, עבודת נשימה, ריקוד, מגע, קתרזיס של כעס, פרצי בכי, משחקי תפקידים (הכוללים אמירות קשות), שטיפה אנרגטית, ציור שמיניות ועוד.

התהליך הינו 24/7. יש לבנות "סדר יום להחלמה" וליישם אותו מצאת החמה ולפחות עד לשקיעתה. כלומר, נדרשת עבודה עצמית רבה בין המפגשים. המטרה היא החלמה וכמה שיותר מהר. אני נוהג להפנות את המחלימים למטפלים מצוינים בתחומים שונים (תזונה, דיקור, קמבו) במקביל לתהליך איתי.

והעיקר. תהליך ההחלמה אינו בנוי מסך הכלים והפעולות שיש בו. אין קשר לינארי בין כלים לבין החלמה וגם לא קשר ישיר בין פעולות בעולם הפיזי לבין החלמה. זאת כיון שיש משקל רב לצד התודעתי.

תדר של החלמה הוא תדר של אהבה ושמחה. זה קיים אצלי בשפע.

 

 

למה לבחור בי כמלווה

האם את נחושה להחלים לגמרי? (כל האמור מתייחס גם לגברים...)

אם את מאמינה בכל ליבך שזה אפשרי. אם את מוכנה להתמסר לתהליך ההחלמה ולעבוד קשה. אם את מוכנה לעשות דברים מחוץ לקופסה, דברים שהם "ממש לא את".

אם את מסכימה להשתנות. אם את רוצה להשתנות. אם את מבינה שסבלת מספיק במהלך עשרות השנים האחרונות ושעתך להפוך תקליט הגיעה.

אם את מאמינה שיש לך יעוד משמעותי. אם יש בך תשוקה בוערת להחלמה ולחיים.

אם תהיה בינינו כימיה ונרגיש שאנו אמורים לעבור תהליך משמעותי יחד, אפתח את ליבי ואתן את נשמתי.

את תעברי את התהליך העמוק ביותר שעברת אי פעם. יקרו לך דברים מפתיעים. תגיעי למקום אחר לגמרי.

תדר של החלמה הוא תדר של אהבה ושמחה. זה התדר שנמצא אצלי בחדר הטיפולים. בלעדיו זה לא יכול לעבוד. במהלך התקופה אשתדל מאד להעמיק את תחושת האהבה אצלך. להרגיש אוהבת, להרגיש נאהבת, וחשוב במיוחד: לחזק את האהבה העצמית. לזכור תמיד עד כמה את נפלאה וראויה לכל הטוב שבעולם.

 

כלים עיקריים

אני משתמש בעשרות כלים שרכשתי לאורך הדרך.

הבולטים שבהם הינם: פסיכותרפיה גופנית (כולל ביוסינתזה), טרילותרפיה, עבודה עם נשימה, ליווי רוחני, אימון בגישה רוחנית, הנעת הגוף (כולל "מקצבי הלב"), שטיפה אנרגטית, ציור שמיניות, סוגים שונים של מדיטציה, דמיון מודרך, שחזור גלגולגים קודמים, שיאצו ועיסוי תאילנדי, משחקי תפקידים (בסגנון פסיכודרמה וגשטאלט), צעידה עיוורת, הרבה מוזיקה, הצהרות מעצימות, כתיבה, בניית עתיד, העמדה משפחתית, הילינג, יציאה לטבע, תהליכים קבוצתיים ועוד ועוד.

אך בסופו של דבר הכלי החשוב ביותר הוא תדר של החלמה. אפשר לקרוא לזה לב פתוח. אפשר לקרוא לזה עבודה עם הנשמה.

תהליכי ליווי

תהליך רגשי תודעתי עמוק למטרת החלמה בעזרת מגוון כלים הוליסטים

בתהליכים האלו אני מאוהב. עף עליהם. זו זכות עצומה. הגשמת שליחות שאי אפשר להפריז בחשיבותה.

יקרה, את הולכת לעבור את התהליך העמוק ביותר שעברת אי פעם. אין לדעת אילו הפתעות תגענה...

אני מצפה מעצמי שכל מפגש יהיה משמעותי, עמוק, מדויק, גדוש ברגש ורוח. והמטרה בסופו של דבר – החייאת הנביאה הפנימית, והגעה להחלמה מלאה.

 

להמלצות

 

העצמה פנימית וליווי רוחני במקביל לטיפול קונבנציונלי 

גם אם את מרגישה בשפל וקצת עלובה, בקושי מחזיקה את עצמך, ודברים נראים שחורים – בואי. פשוט בואי. אעשה הכל כדי שלאחר שעתיים תהיי במקום אחר לגמרי.

להמלצות

 

 

תמיכה רגשית ורוחנית לבני המשפחה 

אני יודע מה עובר עליכם. ממוקדים כולכם בהחלמתה של יקירתכם. אך לא לשכוח! עליכם לתחזק היטב גם את עצמכם. בין היתר לטובת תמיכה ביקירתכם. פשוט בואו. אעשה הכל כדי שלאחר שעתיים תהיו במקום אחר.

להמלצות

 

 

 

 

למה לבחור בי כמלווה
תהליך רגשי תודעתי
העצמה פנימית
תמיכה רגשית
איך נראה ליוו
כלים עיקריים
bottom of page